ÖĞRETİM ELEMANI ALIMI ÖN DEĞERLENDİRME SONUCU VE SINAV TARİHLERİ

DUYURU 27.9.2019 11:45:53

   1. Akademimiz Fakülte Dekanlığına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48’inci Maddesindeki genel hükümler ve 30044 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi (JSGA) Öğretim Elemanlarının Seçim, Atama, Yükseltme ve Görevlerine İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddeleri doğrultusunda, 29 Temmuz 2019 tarihinde ilan edilen duyuru ile belirtilen anabilim dallarına başvuran öğretim elemanlarından ön değerlendirme sonucu başvurusu kabul edilen adaylar ile bunlara ait sınav tarihleri Ek-1,2,3 çizelgelerde, başvurusu uygun görülmeyen adayların isim listesi Ek-4 ‘de sunulmuştur.

   2. Dr.Öğr.Üyesi kadrolarına başvuran adayların sonuçları jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonunda ayrıca açıklanacaktır.

   3.Öğretim Görevlisi kadrolarına başvuran adayların belirtilen sınav tarih ve saatinde, istenilen belgeler ile birlikte Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı 1 numaralı nizamiyesinde (Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı üzerindeki) hazır bulunmaları ilanen duyurulur.

 

İlan Başlangıç Tarihi: 13 Eylül 2019

 

  EK-1  FAKÜLTE DEKANLIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (İNGİLİZCE) KADROLARINA MÜRACAATI KABUL EDİLEN ADAYLARA AİT İSİM VE SINAV TARİHLERİ ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

  EK-2  FAKÜLTE DEKANLIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (TÜRKÇE / TÜRK DİLİ) KADROLARINA MÜRACAATI KABUL EDİLEN ADAYLARA AİT İSİM VE SINAV TARİHLERİ ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

  EK-3  FAKÜLTE DEKANLIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ KADROLARINA (KAMU HUKUKU / TEMEL HUKUK) MÜRACAATI KABUL EDİLEN ADAYLARA AİT İSİM VE SINAV TARİHLERİ ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

  EK-4 FAKÜLTE DEKANLIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  KADROLARINA MÜRACAATI UYGUN GÖRÜLMEYEN ADAYLARA AİT İSİM  ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.


27.9.2019 11:45:53