GÜVENLİK YÖNETİMİNİN DÖNÜŞÜMÜNDE İHTİYAÇ DUYULAN İNSAN KAYNAKLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI

FAALİYETLER 24.9.2019 21:32:20

   Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında Sayın İçişleri Bakanı’nın talimatları doğrultusunda, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı ve Polis Akademisi Başkanlığı işbirliğinde güvenlik yönetimindeki değişim ve dönüşümler ile teknolojik gelişmelerin kolluk insan kaynakları üzerindeki etkisinin tartışılacağı  “Güvenlik Yönetiminin Dönüşümünde İhtiyaç Duyulan İnsan Kaynaklarının Değerlendirilmesi” Çalıştayı 23-24 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Çalıştaya katılan İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU açılış konuşmasında; Özellikle 15 Temmuzdan sonra güvenlik alanındaki pek çok meselede olduğu gibi kolluk birimleri ile ilgili de ciddi adımlar atıldığını bu noktada belirli bir politika takip edildiğini söyledi.

Çalıştaya ayrıca İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet ERSOY, İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayip Sabri ERBİL, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali ÇARDAKÇI, Emniyet Genel Müdürü Mehmet AKTAŞ, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanı Tümgeneral Hüseyin KURTOĞLU, Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Dekanı Prof. Dr. İsmail Hakkı DEMİRCİOĞLU, kamu kurumları ve üniversite temsilcileri katıldı.


Fotoğaf

24.9.2019 21:32:20