ÖĞRETİM ELEMANI ALIMI ÖN DEĞERLENDİRME SONUCU VE SINAV TARİHLERİ

DUYURU 23.7.2018 15:06:23

   Akademimiz Fakülte Dekanlığına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48’inci Maddesindeki genel hükümler ve 30044 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi (JSGA) Öğretim Elemanlarının Seçim, Atama, Yükseltme ve Görevlerine İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddeleri doğrultusunda, 04 Haziran 2018 tarihinde ilan edilen duyuru ile belirtilen anabilim dallarına başvuran öğretim elemanlarından ön değerlendirme sonucu başvurusu kabul edilen adaylar ile bunlara ait sınav tarihleri Ek-1,2,3 çizelgelerde, başvurusu uygun görülmeyen adayların isim listesi  Ek-4 ‘de sunulmuştur

   Adayların belirtilen sınav tarih ve saatinde Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı 1 numaralı nizamiyesinde (Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı üzerindeki) hazır bulunmaları ilanen duyurulur.

  EK-1  JSGA BŞK.LIĞI FAKÜLTE DEKANLIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (İNGİLİZCE) KADROLARINA MÜRACAATI KABUL EDİLEN ADAYLARA AİT İSİM VE SINAV TARİHLERİ ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

  EK-2  JSGA BŞK.LIĞI FAKÜLTE DEKANLIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (TÜRKÇE) KADROLARINA MÜRACAATI KABUL EDİLEN ADAYLARA AİT İSİM VE SINAV TARİHLERİ ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

  EK-3  JSGA BŞK.LIĞI FAKÜLTE DEKANLIĞI ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROLARINA MÜRACAATI KABUL EDİLEN ADAYLARA AİT İSİM VE SINAV TARİHLERİ ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

  EK-4 JSGA BŞK.LIĞI FAKÜLTE DEKANLIĞI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ  KADROLARINA MÜRACAATI UYGUN GÖRÜLMEYEN ADAYLARA AİT İSİM  ÇİZELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

 23.7.2018 15:06:23