JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK AKADEMİSİ BAŞKANI TÜMGENERAL HÜSEYİN KURTOĞLU'NUN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

DUYURU 10.1.2019 07:40:59

   Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi’nin Değerli Mensupları,

   Bilgi, tecrübe ve başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakıp, bugüne kadar elde ettiklerimizin daha da üzerini ve ilerisini hedeflediğimiz yeni bir yılı, Akademi ailesi olarak hep birlikte karşılamaktayız.

   Başta akademik faaliyetler olmak üzere, her türlü alanda göstermiş olduğu başarılarla kalitesini her geçen gün daha da arttıran akademimizin, 2019’da çok daha başarılı bir yıl geçireceğini ümit ediyorum.

   Uyguladığı lisans ve lisansüstü programlar ile ulusal alanda Türkiye’nin ilk ve tek örneğini oluşturan Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi’nin temel vizyonu, bu konudaki liderliğini uluslararası alana taşıyarak, dünya kolluk teşkilatlarının ve bu konudaki uluslararası kuruluşların cazibe merkezi haline gelmektir. Tüm personelimizin, bu hedefe ulaşmadaki gayret ve çalışmalarının, yeni yılda katlanarak devam edeceğine olan inancım tamdır.

   Bu duygular ışığında, 2019 yılının ülkemiz, milletimiz, Teşkilatlarımız ve Akademimiz için hayırlara ve başarılara vesile olmasını temenni eder; öğrenci, kursiyer, idari ve akademik personel ile ailelerinin yeni yılını en içten ve samimi duygularımla kutlar; sağlık, mutluluk, başarı ve huzur dolu yarınlar dilerim.


10.1.2019 07:40:59