TÜRK HAVA YOLLARI YÖNETİM KURULU VE İCRA KOMİTESİ BAŞKANI SAYIN MEHMET İLKER AYCI'NIN "TECRÜBE AKTARIMI" KONULU KONFERANSI

JSGA DA ÇARŞAMBA KONFERANSLARI 31.1.2019 13:58:09

   Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde geleneksel hale gelen Çarşamba Konferansları THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Sayın Mehmet İlker AYCI’nın katılımlarıyla 9 Ocak 2019 günü Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Kültür Sitesinde gerçekleştirildi. "Tecrübe Aktarımı" konulu konferansa; Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanı Tümgeneral Hüseyin KURTOĞLU, Fakülte Dekanı Prof. Dr. İsmail Hakkı DEMİRCİOĞLU, öğretim görevlileri, kursiyer ve öğrenciler katıldı.

   Sayın Mehmet İlker AYCI, Tecrübe Aktarımı Konferansı'nda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olan THY'nin, 332 uçaklık genç filosu, dünyanın en fazla noktasını kapsayan uçuş ağı ve yolcusuna yaşattığı muhteşem deneyimle küresel arenada Türkiye'nin en güçlü markası olarak öne çıktığını söylerek konuşmasına şu sözleriyle devam etti. "Bugün geldiğimiz noktada sadece bilinirliğimiz yükselmedi, aynı zamanda en çok tercih edilen hava yolu sıralamasında ilk sıraya oturduk. Bu başarı küresel arenada rekabet içinde bulunan bir Türk markası olarak, olayı bilinirlikten kullanıma dönüştürdüğümüzü gösteriyor." diye konuştu. Dev küresel markaların, bir gecede inşa edilmediğini, sağlam temeller üzerinde konumlandığını belirten Aycı, sürekli geliştirilip, desteklenmesi gerektiğini de vurguladı.

Fotoğraflar

1 2 3 4 5 6 7 8 9

31.1.2019 13:58:09