Jandarma e-Akademi


Jandarma e-Akademi , Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde verilen her türlü uzaktan eğitim için teşkil edilmiş dijital bir platformdur.

Halkla İlişkiler Uzaktan Eğitim Sertifika Programı

Cumhurbaşkanlığı tarafından 2019 yılı itibariyle başlatılan "Milli Teknoloji Hamlesi ve Dijital Türkiye" süreci kapsamında Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı (JSGA) ve Anadolu Üniversitesi ortaklığında bir çalışma yürütülmüş ve Jandarma Genel Komutanlığı personeline verilmek üzere Halkla İlişkiler Uzaktan Eğitim Sertifika Programı oluşturulmuştur.

Halkla ilişkiler Uzaktan Eğitim Sertifika Programı eğitimi için tıklayınız. https://uzem.icisleri.gov.tr/login/index.php

Güvenlik Yönetimi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı

Güvenlik Yönetimi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı' nın 1. dönemi 18 Mart 2019 tarihinde başlayıp 30 Haziran 2019 tarihinde sona ermiştir.

430 personel eğitimi tamamlayarak katılım belgesi almıştır.

Sertifika programı ilerleyen tarihlerde yeniden düzenlenecektir.

Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi

Jandarma ve Sahil Güvenlik teşkilatlarının birçok alanda, hızla değişen ve gelişen görev ihtiyaçları ile sorumlulukları, çok yönlü, devamlılık gerektiren ve esnek bir yabancı dil eğitimini zorunlu kılmaktadır. Söz konusu eğitimin, personelin inisiyatifinde ve etkin bir şekilde devamını sağlamak maksadıyla Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi Sistemi (UYDES) kullanılmaktadır.

Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi’ne giriş yapmak için linke tıklayınız. https://www.rosettastone.com

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi
İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı
06805 Beytepe, Çankaya/ANKARA
Tel: 0 (312) 464 74 74 (Santral)
Fax: 0 (312) 464 46 77

87 people are visiting the website at the moment.

GCGA© 2016-2019. All rights reserved.