Jandarma e-Akademi


Jandarma e-Akademi , Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde verilen her türlü uzaktan eğitim için teşkil edilmiş dijital bir platformdur.

Güvenlik Yönetimi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı

Güvenlik Yönetimi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı hâlihazırda yürütülen görevlerin aksatılmasına mahal vermeden, gelişen teknoloji ve iletişim imkânlarının katkısıyla bütün dünyada kabul edilen bir yöntem haline gelmiş uzaktan eğitim yöntemi kullanılarak, Jandarma Genel Komutanlığı personelinin yönetim ve liderlik becerilerini artırmak, çeşitli kademelerde görev yapabilecek yetkinliğe ulaştırmak ve personelin icra edeceği görevlere yönelik alacağı müteakip eğitimlere akademik bir altyapı hazırlamaktır.

Güvenlik Yönetimi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı’na giriş yapmak için linke tıklayınız. https://eakademi.jsga.edu.tr 

Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi

Jandarma ve Sahil Güvenlik teşkilatlarının birçok alanda, hızla değişen ve gelişen görev ihtiyaçları ile sorumlulukları, çok yönlü, devamlılık gerektiren ve esnek bir yabancı dil eğitimini zorunlu kılmaktadır. Söz konusu eğitimin, personelin inisiyatifinde ve etkin bir şekilde devamını sağlamak maksadıyla Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi Sistemi (UYDES) kullanılmaktadır.

Uzaktan Yabancı Dil Eğitimi’ne giriş yapmak için linke tıklayınız. https://www.rosettastone.com

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi
İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı
06805 Beytepe, Çankaya/ANKARA
Tel: 0 (312) 464 74 74 (Santral)
Fax: 0 (312) 464 46 77

Şu anda siteyi 172 kişi ziyaret etmektedir.

JSGA© 2016-2019. Tüm hakları saklıdır.